Arama
İlan Ekle
  • Yer işaretiniz yok.

Dilek listen : 0 giriş

Oturum aç
23/10/2020 8:00 AM
00

gün

00

saat

00

dakika

00

saniye

  • Kişi yakaladı- 608
  • Yer işareti - 1

Rezervasyon Yap

Tuzla Doğru Cevap Her Kademede %50'ye varan İndirim30
miktar
x
+
-
Toplam tutar

Görseller

Açıklama

Butik Güneş’ten Tuzla Doğru Cevap‘a  11. Yılımıza Özel Her Kademe Kayıtlarında %50 İndirim

  İyi  Gelecek

📍Eğitim kenti Tuzla’da 11 yıldır Tuzla Doğru Cevap Koleji olarak ülkemizin geleceği gençlerimizin eğitim ve öğretimlerinde her zaman yanlarında olmaya devam ediyoruz.👩‍🏫

Bugüne kadar hayallerini kurduğu üniversiteleri kazanan öğrencilerimizin gözlerindeki ışıltı ve yüzlerindeki kocaman tebessümler bizim her zaman bu zorlu yolculukta ilham kaynağımız oldu.

Bundan sonra da hedeflerine ulaşan öğrencilerimizden aldığımız ilhamla geleceğimiz gençlerimizin başarılı olmaları için Tuzla Doğru Cevap Okulları tüm çalışanları olarak tüm enerjimiz ve birikimimizle öğrencilerimizin hayatlarına dokunmaya devam ediyoruz. 👍

Sağlıklı Bir  Gelecek

 “Vip” eğitim modeli ile Tuzla Doğru Cevap  pandemi önlemleri çerçevesinde   için sınıflarımızdaki öğrencilerimizin sayısı ortalama 12 kişiyi geçmemektedir. Ayrıca sınıflarımızın geniş ve ferah olması özellikle bu pandemi sürecinde bize büyük avantaj sağlıyor. Öğrencilerimizin veli ve çalışanlarımızın sağlığını son derece önemsiyoruz. Onun için pandemi önlemlerini Tuzla Doğru Cevap’ta en üst düzeyde aldık. Sınıflarımız her gün genel gün içi de düzenli olarak sağlıklı dezenfektanlarla sterilize edilmektedir.

Birebir eğitim koçluğu ve takip sistemi sayesindeTuzla Doğru Cevap öğrencilerimizin tüm eksik ve ihtiyaçlarını yakından takip ediyoruz. Yaptığımız çalışmaların sonuçlarını takip ve analiz ediyoruz. Öğrencilerimizin ilgi ve yeteneklerini tespit edebilmek için ÖĞRENCİ TANIMA(MİZAÇ) VE MESLEKİ ENVANTER TESTLERİ uyguluyoruz. Öğrencimize vereceğimiz eğitim modelini bireysel bazda hazırlıyoruz.

Sürekli ve Artan Başarı

Eğitim gören öğrencilerimizin başarılarının  artması için her öğrenciye özel ders grupları hazırlıyor ve varsa eksiklerini kapatmaları için ders dışı Etkin Etüt Sistemimiz ile onlara destek veriyoruz. Tuzla Doğru Cevap Anadolu Lisesinde dönem içi kazanım testleri ve güncel yeni soru tiplerinin olduğu zengin kaynaklarımızla öğrencilerimizin başarısı için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz. Alanında uzman, deneyimli öğretmen ve çalışanlarımızla her zaman öğrencilerimizin en verimli hizmeti almalarını sağlıyoruz.

Mizac Temelli Eğitim Modeli ve Değerler Eğitiminin öğrencilerimizin hem kişisel hem de akademik başarılarındaki olumlu yansımasını çok önemsiyoruz. Tuzla Doğru Cevap Koleji olarak öğrencilerimizi vizyonunu ve motivasyonu artırmak için düzenli olarak alanında uzmanlar tarafından ufuk açıcı seminerler düzenliyoruz.
Tuzla Doğru Cevap’ta 9,10,11. 12 Sınıflara ve TYT_AYT kapsamında mezunlara da eğitim veriyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş:


10
Maksimum Hijyen
21
Geniş ve Ferah Sınıflar
25
Uzman Eğitim Kadrosu

Değerlendirilen Öğeler - 1

4.3İyi
Kalite
4.0
Temizlik
5.0
Fiyat
5.0
Servis
3.0
Mehmet YALÇIN

Mehmet YALÇIN

4.3

Geçen sene mezun olduğun Tuzla Doğru Cevap a her şey için tekrar teşekkür ediyorum. Sayenizde istediğim üniversite ve bölümdeyim.

Yorum Ekle

E-postanız bizimle güvende.
Kalite
Temizlik
Fiyat
Servis
3.5 Puanın
Fotoğraf ekle

Sokak Görünümü

Çalışma Saatleri

23/10/2020 8:00 AM UTC + 0

Fiyat Aralığı

Tarafından :

admin
admin 2 Barındırılan Yer

Fırsat Tanıtım Videosu