Arama
İlan Ekle
  • Yer işaretiniz yok.

Dilek listen : 0 giriş

Oturum aç

Tuzla San Kuaförde Hydrafacial Cilt Bakımında %10 İndirim

30/09/2020 9:00 AM
00

gün

00

saat

00

dakika

00

saniye

  • Kişi yakaladı- 779
  • Yer işareti - 1

Rezervasyon Yap

Hydrafacial %10 İndirim100
miktar
x
+
-
Toplam tutar

Görseller

Açıklama

Müşterimizin Gözünden

Cildimi nemlendirmek ve sağlıklı görünmesini sağlamak için kulak dolma bilgilerle ya da arkadaş tavsiyesi ile cilt tipime uygun olmayan ürünler kullanmak bazen bana faydadan çok zarar getirdi. Yüzümdeki siyah noktaları elle sıktığımda , cildimin tahriş olmasına neden olduğunu  fark ettim. üstelik, yüzümü temizleme ve nemlendirme işlemi sırasında, ciltte var olan ölü deri kalıntılarının da derinlenmesine temizlenmediğini ve cildimdeki gözenekleri tıkandığını, akne ve siyah nokta oluşumunun tekrarlandığını gördüm. Tuzla San Kuafördeki uzman arkadaşlarla görüştüğümde sağlıklı ve genç görünen bir cilt için, deri gözeneklerinin açık olması son derece önemli olduğunu öğrendim. Bunun için Tuzla San Kuafördeki uzman arkadaşların önerileri doğrultusunda hydrafacial işlemi yapmaya karar verdim.  Tuzla San Kuaförde yapılan hydrafacial işlemleri Bu sayede cildim hem rahatça hava alır hale geldi  hem de cildimin  taşıyabileceği nem kapasitesi artmış oldu. İlgi ve alakanız için teşekkürler Tuzla San Kuaför ve Seyhan Hanım

Hydrafacial nedir?

Bir tür yaşlanma karşıtı bakım yöntemi olan hydrafacial; cilt yenileme, akne ve leke tedavisinde de kullanılan bir işlemdir. Vakum yöntemi ile çalışarak cildi derinlemesine temizleyen cihaz, enjeksiyon ve benzeri yöntemler içermediği için hydrafacial tamamen ağrısız ve acısızdır. Geliştirilmiş vortex teknolojisi sayesinde cilde zarar vermeden, cildin yenilenmesini sağlayan yöntem; daha sağlıklı, parlak, güzel ve genç görünümlü cilde sahip olmak isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilen bir uygulamadır.

Hydrafacial nasıl uygulanır?

Ağrı ve acı hissetmeden kolayca uygulanan, hücre metabolizmasını ve yenilenmesini hızlandıran hydrafacial uygulanması son derece basittir. İlk aşamada uygulama yapılacak kişinin cilt tipine uygun olan temizleyici solüsyon seçilir. Cilt yüzeyi ve gözenekler yumuşatılır ve vakum uygulanarak cilt temizlenir. İkinci aşamada, cilt tipine ve problemine özel olarak seçilen solüsyon yardımıyla cilt beslenir. Radyofrekans özellikli başlığı sayesinde uygulanan solüsyon cilde yedirilir. Bu işlem sırasında kullanılan solüsyon, kolajen yapıyı harekete geçiren, peptit, antioksidan ve hyaluronik asit içerdiğinden cildin nemlenmesini, onarılmasını ve yenilenmesini sağlar. Soğutucu başlık ile şok etkisi yaratılarak solüsyonun cilde hapsolması sağlanır. Son aşamada ise LED terapisi uygulanarak cilt dokusu uyarılır. Bu işlem gözeneklerin sıkılaşmasını ve uzun süre koruma altında kalmasını sağlar.

Hydrafacial uygulaması ne işe yarar?

Parlak, ışıldayan, sağlıklı ve güzel görünümlü bir cilt için, deri ve hücrelerin doğru şekilde nemlenmesi gerekir. Farklı cilt tiplerine kolayca uygulanabilen hydrafacial cilt bakımı, cildin tüm bakım ihtiyacını tek seansta, el değmeden yapılmasını sağlar. Böylece cilt derinlemesine temizlenir, rahatça nefes alıp nemlenir.

Hydrafacial kaç seans uygulanmalı?

Cildin tüm tabakalarının temizlenmesi, beslenmesi ve nemlenmesi ile cilt yenilenir. Böylece işlemin uygulandığı kişi, pamuksu yumuşaklıkta, ışıldayan, sağlıklı ve gençleşmiş cilde sahip olur. En hassas cilt tipinden, çok yağlı cilt tipine, yılın her günü güvenle uygulanabilir. Her yaştan kadın ve erkeklere güvenle uygulanan hydrafacial işlemi, ilk seansta gözle görülür bir fark yaratır. Tedavi amaçlı uygulamalarda, birer haftalık aralıklarla 4 ile 6 seanslık bir kür uygulanır. 

Sağlıklı bir cilt için siz de uzmanlarımıza danışarak hydrafacial uygulamasından yararlanabilirsiniz. 

Sosyal Medyada Paylaş:


Değerlendirilen Öğeler - 1

5.0Çok iyi
Kalite
5.0
Temizlik
5.0
Fiyat
5.0
Servis
5.0
admin

admin

5

Solaryum için geliyordum ancak saç için hiç niyetim yoktu çünkü gittiğim birçok kuaförden memnuniyetsiz kalıyordum..bir anlık kararla ufak bir saç kesimi yaptırdım..ellerinize sağlık samet bey cok beyendim..dekorunuz,temizlik,çalışanların ilgi alakası çok iyi…bu kaliteyle yolunuz her daim açık olsun.hayırli işleriniz olsun inşallah..

Yorum Ekle

E-postanız bizimle güvende.
Kalite
Temizlik
Fiyat
Servis
3.5 Puanın
Fotoğraf ekle

Sokak Görünümü

Çalışma Saatleri

30/09/2020 9:00 AM UTC + 0

Fiyat Aralığı

Tarafından :

Selami 1 Barındırılan Yer

Fırsat Tanıtım Videosu