Arama
İlan Ekle
  • Yer işaretiniz yok.

Dilek listen : 0 giriş

Oturum aç

Firma Yardım Merkezi

İlanlarımı sitenizde nasıl yayınlarım?

Keşfet

Rehber Fırsatı'nda ilanlarınızı yayınlamak çok kolay.Rehber Fırsatını hemen keşfedin.

01

İlan Yayınlamak İçin Ücretsiz Kaydol

Rehber Fırsatı'nda siz de hizmetlerinizin ya da ürünlerinizin ilanlarını yayınlamak isterseniz ilk önce ücretsiz olarak sitemize kaydolun.

 

02

İlanlarınız İçin Bir Çalışma Planı Seçin

İlanlarınız tanıtımı içim hazırladığımız çalışma planlarından birini seçin. (İsterseniz 60 günlük ücretsiz planı ile de başlayabilirsiniz)Çalışma planı talebiniz alındıktan sonra en kısa sürede Firma temsilciniz sizinle iletişime geçecektir.

03

Firmaların Fırsatlarını Detaylarıyla İncele

Firma bilgilerinizi ve ilan detaylarınızı başvuru formuna yazın. Onay aldıktan sonra ilanlarınızı hesap yönetim panelinizden girebilir ve yönetebilirsiniz. Tebrikler! Aramıza hoş geldiniz.

Bir işletme sahibi misiniz? Sizin de ilanlarınızı yayınlayalım.

Firma ilanlarınızı sitemizde tüm detaylarıyla yayınlayalım. İlanlarınızı video, görsel, Creative animasyon ve yazılı içeriklerle sosyal medya & dijital platformlarda tanıtalım.

01

Sosyal Medya ve Google Ads Yönetimi

İlanlarınız için hazırladığımız yazılı, görsel, video ve creative içerikleri Facebook, Instagram, Twitter gibi farklı sosyal medya platformlarında da ve Google Ads'te  en etkili şekilde tanıtır ,yönetir ve raporlamasını yaparız.

02

Video Çekimi ve YouTube Kanalı Yayını

65'ten fazla yaratıcı ve  özgün içerik formatımızla Firma ve ilanlarınızın videolarını hazırlar Youtube Kanalımızda,diğer dijital platformlarda ve sosyal medya hesaplarında yayınlarız..

03

Metin & Görsel İçerik Hazırlığı E-Dergi Yayını

Uzman yazarlarımız ve tasarımcılarının ile ilanlarınızın metin ve görsel içeriklerini hazırlarız. Bu ilan içeriklerinizi rehberfirsati.com'un blog sayfalarında ve birçok sosyal mecrada yayınlarız.

Sıkça Sorulan Sorular

Sss

Ziyaretçilerimiz en çok bu soruları sordular. Bu sorular dışında sizin de sormak istediğiniz sorular varsa bizimle iletişime geçin!

Başlangıç İçin Sorular
Neden Rehber Fırsatı'nda ilan yayınlamalıyım?

Rehberfirsati.com gelişmiş yapısıyla ilanlarınızı tüm detaylarıyla yayınlamakla kalmaz. İlanlarınızın çok daha geniş kitlelere ulaşması için dijital medya, sosyal medya ve birçok tanıtım modeli için size danışmanlık yapar ve gerekli çalışmaları hazırlayıp yönetir. Yapılan tüm çalışmaların sonuçlarını analiz eder ve sizinle paylaşır.

Yayınladığımız ilanlar için hangi tanıtımları yapıyorsunuz?

İlanlarınızın en çarpıcı ve creative içeriklerle müşterilerinize ulaşması için ilanlarınıza uzman ekibimiz video, creative animasyon, görsel ve yazılı içeriklerler hazırlar. Bu içerikler sosyal medya mecralarında ve Google Ads platformlarında planlı bir şekilde tarafımızdan yayınlanır ve takibi yapılır.

Çalışma Planları
Çalışma Planları hakkında bilgi alabilir miyim?

Üye firmalarımızın ilanlarını yönetmek için belirledik. Çalışma planlarımızı inceleyebilirsiniz. (Çalışma Planları) Çalışma planlarımızda er alan hizmetler dışında olan talep ve hizmetler için sizinle firma temsilcimiz iletişime geçer. Talepleriniz çalışma planları dışında değerlendirilir ve size teklif sunulur.

 

Ödeme & Rezervasyon
Yayınladığımız ilanlar için müşteri tarafından ödeme ve rezervasyon nasıl yapılııyor?

Firmalarımızın yayınladığı ilanları inceleyen müşteriler isterlese "ön ödemesiz rezervasyon" yapabilir ya da "online ödeme" ile satın alabilirler.

İlanlarımıza yapılan rezervasyon ya da ödemelerden komisyon alıyor musunuz?

Firma ilanlarına yapılan rezervasyon veya ödemelerden herhangi bir komisyon bedeli almıyoruz. Rehber Fırsatı çalışma planlarında belirtilen hizmet bedeli dışında üye firmalarımızdan başka bir ödeme alınmaz.

Firma Destek Merkezi
Firmalara işleyişle ilgili ya da farklı konularda olabilecek husularda destek veriyor musunuz?

Tanışma çalışma planı ile çalıştığımız firmalar dışında diğer çalışma planları ile çalıştığımız firmalara 7/24 destek vermekten mutluluk duyuyoruz.

Eğitici Videolarımız

Rehber Fırsatının size sunduğu imkan ve kolaylıklar hakkında bilgi almak için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Vimeo Chanel Youtube Chanel