Arama
İlan Ekle
 • Yer işaretiniz yok.

Dilek listen : 0 giriş

Oturum aç

Bizi Keşfet ve Bağlan

Keşfet

"Firmanızın ve Kampanyalarınızı tanıtımını yaparız.  "www.rehberfirsati.com ve firmanıza özel tanıtım modelimizle binlerce  insana  ilanlarınızı en etkili ve creative çözümlerimizle firma ve kampanyalarınızı tanıtırız."

Biz Ne Yaparız?

Odak Medya Creative Studio bir firmanın internet üzerinde ihtiyacı olan tüm hizmetleri en profesyonel şekilde firmalara sunan dijital bir ajanstır.

Web sitesi ile başlayan tek sayfa tasarımlarının oluşturulmasından tutun, web sayfasına ulaşacak kişilerin ne şekilde ulaşacağına yönelik söylemlerin, fikirlerin, kreatiflerin düşünülmesi ve bunların banner, reklam görselleri haline getirilmesi ,firmanın sosyal medyadaki bilinirliliğinin, varlığının sürdürülmesi, sosyal medya yönetimi, sosyal medya reklamları Facebook, Twitter, Linkedin gibi mecralarda yapılan reklamların hedef kitleye en uygun şekilde ulaşması için tüm çalışnaların organize edilmesi , Google Ads dediğimiz kelime reklamlarının JDM reklamlarının, YouTube reklamlarının organize edilmesi , medya satın almaları, büyük çaplı gazetelerde branding odaklı çalışnalarının yapılması, markalaşmaya yönelik büyük satın almaların gerçekleştirilmesi gibi hizmetlerle birçok firmaya destek vermekteyiz.

Bizi diğer ajanslardan veya rakiplerimizden ayıran en önemli husus müşterimizin karşısında değil yanında olmamız, müşterimizin derdiyle dertlenmemizdir. Müşterilerimizin satış yapması bizim için gerçekten çok önemlidir. Çünkü biz müşterimizle bir aylık değil ömürlük çalışmak isteriz. Bir firmanın ürününü satabilmek için o firmanın sahibi gibi o firmada çalışan bir kişiymiş gibi düşünür ve hedef kitleleri ile ciddi bir bağ kurmaya özen gösteririz. Biz bu bağı kurarak müşterilerimize satış yaptırıyoruz, onlara kazanç sağlıyoruz.

Odak Medya sektörde güvenilir bir firma olarak tanınır.Güvenilur olmak bizim için çok önemlidir. Her işin başı da sonu da güvendir. Güven yoksa bizim açımızdan hiçbir şey yok demektir.

Biz performans odaklı da hizmet veren bir ajans olduğumuz için genelde yaptığımız reklamın sonucu bizi çok ilgilendirir. Ne kadar para harcadık,reklam için ne kadar satış yaptık? Bunları analiz edip müşteriye sunduğumuzda onların gözlerinde oluşan o pırıltı ve mutluluk ve daha önceden alamadıkları performansı aldıklarını bize ifade etmeleri bizi gerçek anlamda mutlu ediyor.

Türkiye'nin dışında da Ortadoğu bölgesi olsun Azerbaycan olsun Rusya olsun daha ismini sayamadığım birçok bölgede birçok firmayla iş yapma imkanı buluyoruz, bulmaya devam ediyoruz. Dijital dünyada yolunuzu kaybetmek istemiyorsanız Odak Medya’nın size katacağı çok şey olduğunu düşünüyoruz.

Sitesini göz at

  İlanlarınızı sadece yayınlamakla kalmıyoruz. İlanlarınızın binlerce kişiye ulaşması için birçok yaratıcı çözümüyle ilanlarınızı tanıtıyoruz

  Keşfet

  Rehber Fırsatını hemen keşfedin.

  01

  Sosyal Medya ve Google Ads Yönetimi

  İlanlarınız için hazırladığımız yazılı, görsel, video ve creative içerikleri Facebook, Instagram, Twitter gibi farklı sosyal medya platformlarında da ve Google Ads'te  en etkili şekilde tanıtır ,yönetir ve raporlamasını yaparız.

  02

  Video Çekimi ve YouTube Kanalı Yayını

  65'ten fazla yaratıcı ve  özgün içerik formatımızla Firma ve ilanlarınızın videolarını hazırlar Youtube Kanalımızda,diğer dijital platformlarda ve sosyal medya hesaplarında yayınlarız..

  03

  Metin & Görsel İçerik Hazırlığı E-Dergi Yayını

  Uzman yazarlarımız ve tasarımcılarının ile ilanlarınızın metin ve görsel içeriklerini hazırlarız. Bu ilan içeriklerinizi rehberfirsati.com'un blog sayfalarında ve birçok sosyal mecrada yayınlarız.

  Eğitici Videolarımız

  Rehber Fırsatının size sunduğu imkan ve kolaylıklar hakkında bilgi almak için videolarımızı izleyebilirsiniz.

  Vimeo Chanel Youtube Chanel